Statuter / poängberäkning →

 

1.  RLDN, RLDF, RLDA, RLDM Doublepatch All Hallows Pumpin   32 poäng (5 tävl.)
Norwichterrier, förare Pia Helene Welander

2. RLDN, RLDF, RLDA, RLDM Lärkahalls Jigglypuff    30 (5)
Norwichterrier, förare Pia Helene Welander

2. CIB, SE, FI, EECh, SE V-12, EUW-11, LPI, RLDN, RLDF, RLDA, RLDM Capa Tosta Lupetta  30 (5)
American staffordshire terrier, förare Carola Lindh

4. Merrymac Queen Of Diamonds   29 (5)
Irländsk terrier, förare Mariann Henriksen

4. Garpenborg’s Äventyrlige Zion  29 (5)
Staffordshire bullterrier, förare Katarina Lodin

6. J, LP1, SE RLDN, F, A, M, DK RBM RÖM Beachrunner’s Pannacotta  27 (5)
Parson russell terrier, förare Monica Persson

6. Nellyson’s Yep-Yep  27 (5)
Australisk terrier, förare Anna Hagberg

8. RLDN, F, A  Firewood’s New Jersey  25 (5)
American staffordshire terrier, förare Sandra Magnusson

9. Fibrac’s Raiza   22 (5)
Irish softcoated wheaten terrier, förare Sune Zander

10. Mio Monello  21 (5)
Airedaleterrier, förare Nina Sjödell

10. RLDN, F  Guldkvistens Katitzi Of King  21 (5)
Irish softcoated wheaten terrier, förare Malin Lindberg

10. RLDN, F Stummelbols Survivior  21 (5)
Norfolkterrier, förare Anneli Forsner

13. Klofkulla’s Makin Your Mind Up   20 (5)
Airedaleterrier, förare Elisabeth Pettersson

13. RLDN/F,  LPI, SEVCH, SE UCH Guldkvistens Inez  20 (5)
Irish softcoated wheaten terrier, förare  Annelie Hedén

13. RLDN/F  Guldkvistens Buster   20 (5)
Irish softcoated wheaten terrier, förare Malin Lindberg

16. RLDN/F  Little Frogs Palandri Shiraz   17 (5)
Staffordshire bullterrier, förare Sandra Magnusson

16. SE, DK UCH, RLDN, RLDF Nellyson’s Www Fister Jr Com  17 (5)
Australisk terrier, förare Göran Hagberg

18.  SEUCh, SE Vch, RLDN, RLDF Footprints Morning Storm    15 (5)
Yorkshireterrier, förare Anita Skoglund

19. RLDN Footprints Special Morning   13 (5)
Yorkshireterrier, förare Anita Skoglund

20. Tejarpsdalens Mandeville The Strong   12 (3)
Irish softcoated wheaten terrier, förare Kerstin Engström

21. Pinto I’m Yours  11 (3)
Airedaleterrier, förare Jenny Dahlbom

22.  CIB, NORD UCH, LP1, RLDN Löwi-Scot Winter Storm   10 (4)
Skotsk terrier, förare Anita Östby

23.  SE UCH, LP1  Löwi-Scot Warren Amourette  7 (5)
Skotsk terrier, förare Anita Östby

24.  SE VCH Mina Yorkar Tummelisa  5 (4)
Yorkshireterrier, förare Anna Nilsson

24.  True Fairytale’s Believe In Me   5 (3)
Jack russell terrier, förare Hanna Andersson

26.  Pinto Get The Party Started   4 (1)
Airedaleterrier , förare Pia Wahlström

26.  Pinto Russian Whistler    4 (2)
Airedaleterrier, förare Ellinor Gustavsson

26.  Copperstone Melanie  4 (2)
Airedaleterrier, förare Lena Lindholm